ריבית שנתית משכנתא

  • זקוק למשכנתא ולא יודע מה לבדוק?
  • רוצה לקחת ייעוץ מקצועי ולא יודע מה לשאול?
  • מחפש משכנתא בריבית נמוכה ובתנאים נוחים?

יש הרבה מושגים הקשורים למשכנתא וחשוב להכיר אותם לפני שמתחילים. המושג ריבית שנתית משכנתא הוא אחד מהם. חשוב להבחין בהבדל בין הריביות הקיימות בשוק המשכנתאות. היועצים שלנו ישמח לעזור!
יעוץ מקצועי ישתלם בטווח הארוך!

>> למידע נוסף אודות מסלולי משכנתא - לחץ כאן
>> למידע נוסף אודות בדיקת משכנתא - לחץ כאן

 

ריבית שנתית משכנתא

בימנו קשה מאוד לחסוך ולקנות דירה מבלי לפנות לעזרת המשכנתא. רוב האנשים שלא עוסקים בתחום לא מכירים את סוגי המשכנתאות, המושגים הרבים שקשורים לנושא, את הריביות, ריבית משכנתא ממוצעת, ריבית שנתית משכנתא, סוגי ההחזרים ועוד.


מה צריך לבדוק כשמגיעים לבנק?

לפני שמגיעים לבנק חשוב לבדוק מספר נושאים כמו ריבית משכנתא ממוצעת, סוגי מסלולים ועוד מונחים בתחום המשכנתא. מידע על משכנתאות נמצא בשפע ברשת ורק צריך להקדיש לכך זמן ללמידה.


סוגי ריביות

ניתן לקחת הלוואה בריבית קבועה או בריבית משתנה. לגבי הריבית הקבועה אין הרבה מה לבדוק מעבר גובה ריבית משכנתא ממוצעת במסלול זה. מכיוון שאין שינויים רבים במהלך ההחזר (למעט ההצמדה למדד) אין הרבה גם מה לבדוק לגבי הריבית. מה שכן חשוב לבדוק בנושא זה אלו התנאים, תנאי ההחזר והעמלות במקרה של פירעון מוקדם של ההלוואה.
ריבית משכנתא משתנה היא ריבית שצמודה למדד, לפריים, למטבע חוץ ועוד. ריבית מסוג זה נחשבת למסוכנת יותר מכיוון שלא ניתן לדעת האם היא תעלה או תרד. כדי בכל זאת לדעת פחות או יותר כמה תהיה ריבית ניתן לחשב את ריבית שנתית משכנתא על ידי ממוצע של גובה הריבית הזו בשנה האחרונה. חשוב לעשות זאת גם לאחר נטילת המשכנתא ולחשב ריבית משכנתא ממוצעת אותה אתם משלמים מדי שנה.


פנייה ליועץ משכנתא

בתקלות פשוטות ביום יום אתה פונה לאיש מקצוע ולא מנסה ללמוד לבד כיצד לתקן, אז למה במשכנתא לא? המשכנתא שתלווה אותך למשך שנים רבות ויכולה להשפיע על המצב הכלכלי שלך לא נחתמת ביום אחד, זהו תהליך חשוב אותו צריך לשקול ולבדוק לעומק. נכון, את רוב החישובים לגבי סוגי המשכנתאות ובדיקת יתרונותיהם ניתן לעשות לבד. אך תמורת תשלום זעום יחסית לתמורה תקבל ליווי וייעוץ מפורט לגבי המשכנתא המומלצת עבורך.
יועץ משכנתא יוכל לבדוק עבורך ריבית משכנתא ממוצעת שתתאים לך ולצרכים שלך. בנוסף, היועץ יוכל לבנות איתך תמהיל משכנתא (משכנתא המורכבת ממספר מסלולים) ולחסוך לך עשרות ואולי מאות אלפי שקלים בבחירה הנבונה והנכונה.

>> רוצה לדעת עוד על מסלולי משכנתאות? לחץ כאן ליצירת קשר