קורס יועץ משכנתאות

יועץ משכנתאות – הדרך להצלחה

רכישת נכס בישראל נחשבת למשימה כבדה מאוד עבור מרבית האנשים מבחינת כספית. אלו מבקשים לרכוש דירה למגורי קבע, ולרוב, חייבים להשלים את הרכישה על ידי קבלת כספיים ממקורות שונים - הסיבה לכך הינה פשוטה ונעוצה בעובדה שעלות דירה ממוצעת בישראל שקולה למספר גדול במיוחד של שנות עבודה.

זוגות צעירים נוטים לנסות ולהיעזר בהורים אבל במרבית המקרים גם הסכומים שאלו יכולים לתת מוגבלים, לכן אין זה יהיה מוגזם לומר כי מרבית רוכשי הדירות בישראל נזקקים למשכנתא ולעיתים גם להלוואות כספיות נוספות. מוסדות פיננסיים שונים ובראשםהבנקים למשכנתאות הם אלו המלווים את מרבים הכספים בשוק ההלוואות בישראל. ההיצע בתחום הוא רב וחשוב צורך לשקול היטב כל צעד בעת לקיחת משכנתא כאשר מומלץ אף להיעזר ביועצים ומומחים למשכנתאות אשר למדו את הנושא והוסמכו לטפל בתחום.

קורס יועצי משכנתאות – מה חשוב לדעת?

•    
קורס יועץ משכנתאות נועד להכשיר אנשי מקצוע לתפקיד המאתגר ובמהלכו מקבלים מגוון כלים וידע מקצועי נדרש לטובת גיבוש היכולות להעניק בהמשך המלצות, הכוונה וייעוץ לכל משק בית המבקש לקחת משכנתא.

•    הנושאים המרכזיים בקורס נוגעים ברכישת ידע פיננסי ואחר מתאימים, הכרת תחום המשכנתאות בישראל, הכרת סוגיות משפטיות בתחום הנדל"ן, לימוד אסטרטגיות מגוונות של ייעוץ ממוקד וכדומה.

•    מהלך הקורס כולל הרצאות פרונטאליות, תרגילים, סימולציות, דיונים, פרקטיקום והדרכה ובנוסף תרגולים מעשיים באמצעות מחשבוני הלוואות ומשכנתא.

•    המרצים באים מתחום האקדמיה ומתחום הבנקאות, ומשום כך, מביאים עימם ידע וניסיון מוכח עשיר.

•    ניתן ללמוד במסגרת קורסי ערב, כך שניתן לעבוד במשרה אחרת תוך כדי הלימודים.מתאים מאוד לכל מי שמבקש לעשות קריירה שנייה או הסבת מקצוע.

•    מומלץ לכל מי שעוסק בנדל"ן לעבור קורס כזה אשר מתאים למתווכי נדל"ן, משקיעים ויזמים, יועצים עסקיים, יועצים לכלכלת המשפחה, אנשי ביטוח, יועצי נדל"ן ועוד.


קורס יועץ משכנתאות


פרמטרים נוספים


קורס מקצועי בתחום נמדד במספר פרמטרים חשובים - איכות המרצים והמורים, איכות החומר הנלמד, התרגולים המעשיים, ובמידה מסוימת גם הכוונה למציאת מקומות תעסוקה לבוגרים העומדים בכל התחייבויותיהם ואשר קבלו את הדיפלומה המתאימה. הבוגרים המצליחים יוכלו להשתלב בקלות במוסדות מתאימים ואף להתפתח כעצמאיים בתחום.לימוד הנושא, משמעותו אפשרות לרכישת מקצוע מכובד ומכניס ממנו ניתן להתפתח ואף לקבל סיפוק רב והגשמה עצמית.


חשוב לזכור

כל משכנתא צריכה להילקח בזהירות תוך כדי מחשבה על יכולת ומשך ההחזר. מדובר על התחייבות גבוהה וארוכת טווח אשר יש חובה לעמוד בה, אחרת, עלולים להיקלע למצב שבו אין יכולת להחזיר כספים. מצב זה מזמן צרות בדמות ריביות, קנסות, עיקולים ואף פינוי הבית. יועץ משכנתאות מוסמך ומקצועי יכול לסייע למצוא את מסלול המשכנתא המתאים מבחינת ריביות, עלויות, תנאי החזר ובאופן כללי, אשר יתאימו לצרכים ולמצב הפיננסי של המבקש.