משכנתא חוץ בנקאית

  • מעוניין לקנות דירה חדשה?
  • הבנק לא מוכן לתת לך משכנתא? אין לך ערבים?
  • חייב כסף כדי לסגור את המינוס?

אם הבנק לא מאשר זה עוד לא הסוף! לא מעט אנשים לוקחים היום משכנתא חוץ בנקאית - באישור מהיר ובלי בירוקרטיה מיותרת. גם אתה יכול לקבל משכנתא בתנאים שיתאימו עבורך. יועצי המשכנתאות שלנו יעזרו לך!
פתרונות מימון מהירים ומשתלמים!


>> לחץ כאן למידע נוסף אודות ייעוץ משכנתאות
>> לחץ כאן למידע נוסף אודות חישוב משכנתא


רוב האנשים חושבים שכדי לקחת משכנתא ניתן לפנות אך ורק לבנקים, אך זוהי טעות. כבר מספר שנים שניתן לפנות לגופים חוץ בנקאיים לקבלת משכנתא והלוואות שונות לצורך רכישת נדל"ן. שוק המשכנתאות החוץ בנקאיות גדל והתפתח מאוד בשנים האחרונות, הסיבה לכך היא היתרונות הרבים של משכנתא חוץ בנקאית המאפשרת לאותם אנשים שלא יכולים או לא מעוניינים לקבל משכנתא מהבנק לרכוש דירה משלהם.


מהיכן לוקחים משכנתא חוץ בנקאית?

חברות רבות מציעות משכנתא חוץ בנקאית, חלק מהחברות גדולות ומוכרות כמו חברות הביטוח וחלק מהחברות פרטיות וקטנות יותר כמו משכנתא און ליין. אותן חברות קובעות את תנאי אישור המשכנתא אך יחד עם זאת יש תנאים מסוימים המציבה המדינה.


שוק המשכנתאות הוא שוק תחרותי, הלווים הבינו שהם יכולים להתמקח ולבדוק במספר מקומות עד שימצאו את המקום הטוב ביותר עבורם ללקיחת משכנתא. הבנקים והגופים החוץ בנקאיים מודעים למצב בשוק ומורידים לאט לאט את הריביות והעמלות.


יתרונות המשכנתא החוץ בנקאית

לקיחת משכנתא חוץ בנקאית מאפשרת לך להישאר עם האשראי הקיים בחשבון הבנק שלך, זאת אומרת שמסגרת האשראי שלך לא תקטן או תוגבל בעקבות המשכנתא. למשכנתא החוץ בנקאית מסלולים רבים וניתן לבחור את המסלול שהכי יתאים לך וליכולת ההחזר שלך. הגופים החוץ בנקאיים גמישים יותר מהבנקים, החוקים שלהם פחות נוקשים מחוקי הבנקים ולכן הם יכולים ללכת לקראת הלקוח ולהתחשב בו יותר.


השוני בין משכנתא מהבנק למשכנתא מגופים חוץ בנקאיים

אנשים רבים שמעוניינים לרכוש דירה לא יכולים לקבל משכנתא מהבנק מסיבות שונות, הבנקים זהירים מאוד לעיתים לא מאשרים משכנתא גם לאנשים שיוכלו לעמוד בהחזר מבלי בעיה. בנוסף הבנקים דורשים לספק להם מסמכים שונים על מקום העבודה, היסטוריית האשראי ורמת ההכנסה. דרישות אלו יוצרות לא פעם קושי בקבלת אישור למשכנתא מהבנק. אנשים צעירים שעדיין לא עובדים בעבודה קבועה ואינם בעלי הון עצמי גבוה מתקשים מאוד לקבל אישור למשכנתא למרות שיש ביכולתם לעמוד בהחזר שלה.
לעומת זאת כאשר פונים אל גופים חוץ בנקאיים במטרה לקבל משכנתא הדרישות הן שונות וקלות בהרבה. גם אלו שעדיין אין להם עבודה קבועה או הון עצמי רב יכולים לקבל משכנתא. אך על סיכון זה שלוקחת החברה היא דורשת עמלות וריביות גבוהות יותר.

>> יש לך שאלות? רוצה לקבוע פגישת ייעוץ? צור עמנו קשר עכשיו

סוגי משכנתאות

צור קשר

  1.  

-
לקבלת ייעוץ חינם
צור קשר עכשיו