משכנתא זולה

  • צריך משכנתא בתנאים הטובים ביותר?
  • לא יודע מה הריבית הכי אטרקטיבית?
  • זקוק לייעוץ מקצועי שיעזור לך לחסוך?

המטרה ברורה- למצוא משכנתא זולה, כזו שתגרום לך להוציא כמה שפחות כסף בתנאים הנוחים ביותר. עכשיו כל מה שנשאר זה להתאים לך אחת כזו. כאן נכנסים המומחים שלנו לתמונה! ייעוץ מקצועי יכול לעשות את ההבדל!
משכנתא בתנאים הנוחים ביותר!

>> לחץ כאן למידע נוסף אודות משכנתא הפוכה
>> לחץ כאן למידע נוסף אודות מחשבון משכנתא

כל אדם שפונה לבנק או לגוף חוץ בנקאי במטרה לקבל משכנתא פונה לשם במטרה ובתקווה להשיג את המשכנתא בתנאים הטובים ביותר, כלומר משכנתא שלא תעלה הרבה וגם תהיה נוחה מבחינת ההחזרים. מצד אחד קניית בית משלך זאת הרגשה נהדרת של עצמאות שמגלים עד כמה היא עוצמתית רק לאחר הרכישה. אך מצד שני, קניית בית זו השקעה יקרה שדורשת חיפוש יסודי אחר המשכנתא הזולה והמשתלמת ביותר.


משכנתא המבוססת על תכנון יסודי לטווח ארוך יכולה לחסוך לך מאות אלפי שקלים. תכנון זה יכול לעשות את ההבדל בין הקושי והמאבק לעמידה בתשלומים לבים חיים שלווים ונוחים בשנים הבאות. ניתן למצוא מספר אפשרויות של משכנתאות זולות, משכנתאות אלו אינן מפורסמות כמשכנתאות זולות, אך אם נבדוק היטב נוכל למצוא אותן.


מהי משכנתא זולה?

אין תשובה חד משמעית לשאלה זו, לעיתים ניתן לדעת שמשכנתא זולה רק מספר שנים לאחר שלוקחים אותה. יש שחושבים כי משכנתא זולה היא משכנתא שהריבית שלה היא נמוכה יותר, כך באופן הגיוני נהוג לחשוב. אך אם נשווה שתי משכנתאות אחת בריבית קבועה עם ריבית גבוהה ואחת בריבית משתנה בעלת ריבית התחלתית נמוכה יותר. במידה והריבית תעלה בסופו של דבר אלו שנטלו את המשכנתא עם הריבית ההתחלתית הנמוכה (שעלתה עם השנים) ישלמו הרבה יותר. המשכנתאות מורכבות מהרבה מרכיבים שונים, אין רק דבר אחד שמשפיע על גובה המשכנתא ואם היא תהיה זולה יותר או לא.


כיצד למצוא משכנתא זולה?

למרות שהבנקים מנסים להסתיר זאת הם מאוד ישמחו להעניק לך משכנתאות והלוואות (כל עוד אתה לא לקוח שיכול להוות סיכון ולא לעמוד בהחזרים של המשכנתא). מכיוון שהם מעוניינים להעניק משכנתאות וליהנות מהרווח הם חוששים שתפנה למתחרים שלהם, שאלו הבנקים האחרים וגופים חוץ בנקאיים כמו חברות הביטוח או משכנתא און ליין. החשש מהמתחרים טוב ללקוח והוא יכול להתמקח על תנאי המשכנתא עד שיקבל את התנאים המתאימים לו. התמקחות ועמידה על הצרכים שלך דורשת מהלקוח לדעת מהי משכנתא זולה, מה היא כוללת ועד כמה הבנק יכול ללכת לקראתו.


פניה ליועץ משכנתאות

מכיוון שלא כולם למדו את תחום המשכנתאות ולא כולם יודעים את התנאים האופטימאליים למשכנתא חשוב לפנות אל מומחה. יועץ משכנתאות יכול למצוא עבורך משכנתא זולה שגם תתאים לך מבחינת גובה ההחזר וגם מבחינת העלות.
יועץ משכנתאות יעשה הכל כדי שאתה תקבל משכנתא זולה. קודם כל יועץ המשכנתאות ישב איתך ויחד תחשבו את הסכום הדרוש, גובה ההחזרים המתאים. לאחר מכן היועץ יחפש עבורך את הגוף הבנקאי עם התנאים האופטימאליים עבורך, חיפוש זה כולל גם את שלב ההתמקחויות עימם.  בסופו של דבר אתם תלכו יחד לחתום על המשכנתא שלכם, שתהיה בתנאים הטובים והזולים ביותר.

>> יש לך שאלות נוספות? לחץ כאן ליצירת קשר

סוגי משכנתאות

צור קשר

  1.  

-
לקבלת ייעוץ חינם
צור קשר עכשיו