לקיחת משכנתא

  • רוצה לקנות דירה? חולם על בית פרטי?
  • צריך כסף מזומן בתנאי החזר נוחים?
  • מוכן לצעד הבא וזקוק לקבל משכנתא?

הגעת לשלב בחייך בו אתה מעוניין לרכוש דירה. כמו לרוב התושבים במדינה על מנת לרכוש דירה אתה כנראה זקוק לעזרה על מנת לשלם את כל הסכום, ולכן פונה לקחת משכנתא. לקיחת משכנתא אינה דבר פשוט! המומחים שלנו יעשו לך סדר.
מומחים בחיסכון!


>> לחץ כאן למידע נוסף אודות יועץ משכנתא
>> לחץ כאן למידע נוסף אודות מדריך משכנתא

לקיחת משכנתא משתלמת

לקחית משכנתא  - השלבים

לקיחת משכנתא - שלב ראשון

כדי שתוכל לדעת לכמה כסף אתה זקוק עליך קודם כל לבדוק מהו ההון העצמי הזמין לך כעת ומהו צפי המשכורת העתידית שלך. לאחר בדיקה זו תוכל לדעת האם אתה עומד בדרישת הסף להון עצמי של הבנק למשכנתאות ומהו ההחזר החודשי בו תוכל לעמוד מדי חודש. חשוב מאוד לבדוק היטב את יכולת ההחזר שלך ולכלול בתוכה גם את השינויים העתידים לבוא לטובה ולרעה (לידת ילדים, פיטורים ועוד).

פנייה ליועץ משכנתאות או השוואת מחירים באופן עצמאי

יש כאלו שמבינים יותר בתחום הכספים ויש כאלו שפחות, כמו כן יש כאלו שיודעים להתמקח ולעמוד על התנאים המגיעים להם ויש כאלו שלא. ניתן לפנות אל הבנקים למשכנתאות באופן עצמאי ולבדוק את עלות המשכנתא, להתמקח, להשוות ולבחור לבד, אך זוהי עבודה בפני עצמה והיא דורשת סבלנות וידע בתחום. ניתן כמובן לפנות אל יועץ משכנתאות שיעשה את העבודה עבורך ופעמים רבות יחסוך לך כסף רב (יותר מהעלות עבור השירות שלו). יועץ משכנתאות מבין בתחום ויודע כיצד למצוא עבורך את המשכנתא המתאימה ביותר בתנאים הטובים ביותר.

בפנייה לבנק למטרת לקיחת משכנתא יש צורך בטפסים הבאים: ת.ז, תעודת עולה, תלושי שכר או אישור מרו"ח לעצמאים, תעודת זכאות (במידה וזכאים להטבות מסוימות), תדפיסי בנק וחוזה רכישת הדירה. ישנם בנקים שמבקשים טפסים נוספים, יש צורך לבדוק מה הם המסמכים הדרושים טרם ההגעה לפגישה בבנק.

קבלת אישור עקרוני מהבנק עבור לקיחת משכנתא 

לאחר שמציגים בפני הבנק את כל המסמכים ובוחרים מסלול משכנתא רלוונטי במידה והכל תקין מקבלים אישור עקרוני על משכנתא. האישור הזה בתוקף לשלושה חודשים ובו כתוב הסכום המאושר למשכנתא, הריביות ושאר תנאי ההלוואה.

>> לחץ כאן ליצירת קשר וקבלת עוד מידע על מסלולי משכנתאות