ייעוץ משכנתא און ליין

  • מעוניין לקחת משכנתא בתנאים הנוחים ביותר?
  • חשבת לנצל את תנאי השוק? לבחור תמהיל משכנתא אופטימלי?
  • רוצה לקבל ייעוץ מקצועי ולחסוך הרבה כסף?

היום כבר לא צריך להיות פראייר של הבנקים. כאשר רוצים לקחת משכנתא לוקחים ייעוץ משכנתא מקצועי, כדי להתנהל בצורה הטובה ביותר מול הבנקים. מהניסיון שלנו, ייעוץ מקצועי עשוי לחסוך עשרות ואפילו מאות אלפי ש"ח עבור הלקוח. מקצוענות מובילה לחסכון!

>> למידע נוסף אודות משכנתא - לחץ כאן
>> למידע נוסף אודות משכנתא חוץ בנקאית - לחץ כאן


יש המון שאלות שצריך לענות עליהן (וזה קצת מבלבל)


לכמה תשלומים כדאי לפרוס את המשכנתא? מהי הריבית הממוצעת למשכנתא? מהיכן כדאי לקחת משכנתא? שאלות אלו ועוד שאלות רבות עולות בראשך מדי יום מאז שהחלטת שהגיע הזמן לקנות דירה. כמו בכל תחום אחר שאתה לא עסוק בו ופונה לאיש מקצוע, כך גם לגבי המשכנתא. חשוב לפנות אל מומחה של יעוץ משכנתא פרטי.


למה לקחת ייעוץ משכנתא פרטי אם יש יועץ משכנתא בבנק?

רבים שואלים מדוע צריך לשלם כסף ליועץ פרטי ולא להשתמש בשירות הניתן בחינם מהבנק, והוא יועץ המשכנתא שלהם? התשובה לכך פשוטה, יועץ משכנתא של הבנק אמנם יעשה הכל עבורך וייתן לכך שירות מצוין ויחפש עבורך מסלול משכנתא שיתאים. אבל... רק בבנק בו הוא עובד. בנוסף לכך יש הטוענים כי יועץ משכנתא מטעם הבנק עובד למען הבנק ודואג קודם כל לטובת הבנק ורק אחר כך ללקוחות.


למה כדאי לקבל ייעוץ משכנתא דווקא מהצוות שלנו? צפה עכשיו בהסבר קצר!


ייעוץ משכנתא מקצועי


מה התפקיד של יועץ משכנתאות פרטי?

יועץ משכנתא פרטי תפקידו לעשות את כל העבודה שקשורה למשכנתא שלך, החל מהחישוב הסכומים המדויקים הדרושים לך עבור הדירה, השיפוצים, פתיחת תיק משכנתא ועוד ועד לחישוב גובה ההחזר המתאים לך. לאחר שכל הנתונים האלו בידו הוא מחפש עבורך את הבנקים שיתאימו לך ביותר באותם בנקים הוא מחפש את המסלולים האופטימאליים ומתמקח עם נציגי הבנק על הריביות ותנאי המשכנתא.
לאחר מכן, הוא מציג בפניך את האפשרויות למשכנתא וממליץ לך על המשכנתא שתתאים ביותר. ברוב המקרים כשפונים אל יועץ משכנתא פרטי הוא מציע את האופציה לפנות אליו בעוד מספר שנים במידה ותרצה לשנות את מסלול המשכנתא. במקרה זה היועץ יערוך בדיקה האם בעקבות השינויים במשק כדאי לבצע מחזור משכנתא.


המחיר של ייעוץ משכנתא פרטי

המחיר של ייעוץ משכנתא פרטי משתנה ונע בין אלפי ₪ לעשרות אלפי ש"ח, תלוי ביועץ ובשירות שהוא נותן. ברוב המקרים המחיר משתלם וחוסכים בזכות הייעוץ עשרות אלפי שקלים. חשוב שתפנה אל יועץ משכנתא בעל ניסיון והמלצות רבות. אם אין לך חברים שממליצים על יועץ משכנתא ניתן לפנות לפורומים השונים באינטרנט ולחפש את היועץ שלך. לאחר הפגישה איתו כבר תדע אם איתו אתה רוצה להמשיך את התהליך.

>> רוצה עוד מידע? צור קשר!

שירותים

צור קשר

  1.  

-
לקבלת ייעוץ חינם
צור קשר עכשיו