יועץ משכנתא

  • החלטת לקנות דירה ולא יודע מאיפה להתחיל?
  • צריך משכנתא ולא יודע איך לבחור?
  • טובע בנתונים ומונחים פיננסים וצריך קצת סדר? 

בנקים שונים וגופים פיננסים נוספים מציעים מגוון הצעות שיכולות בהחלט לבלבל. אתה בהחלט רוצה איש מקצוע שיהיה לצדך בתהליך. יועץ משכנתא ילחם עבורך עד להשגת המשכנתא עם התנאים הטובים ביותר! 
משכנתא מתאימה פרושה חיסכון גדול


>> לחץ כאן למידע נוסף אודות מחשבון משכנתא
>> לחץ כאן למידע נוסף אודות משכנתא חוץ בנקאית


כל כך הרבה נתונים מסלולים, עמלות, ריביות, שאלות ואתה בסך הכל רצית לקנות דירה... עשית הכל לפי הספר, חסכת, עברת לגור אצל ההורים, לא יצאת, לא קנית ועשית הכל כדי לקנות דירה, ועכשיו אתה הולכים לאיבוד עם כל הנתונים וההצעות של הבנקים. כל בנק מציע לך הצעה ואומר שזו ההצעה הטובה ביותר, כל בנק אומר שככה יהיה לך טוב וההחזר מתאים והריבית מצויינת... ואתה רואה תוכניות על אנשים שלקחו משכנתא, לא הצליחו להחזיר אותה ונכנסו לקשיים. מה עושים? פונים אל יועץ משכנתא.


מיהו יועץ משכנתא?

יועץ משכנתא בקיא בתחום המשכנתאות ויודע כיצד באמת למצוא עבורך את המשכנתא המתאימה ביותר. בעת הפגישה עם יועץ משכנתא יש להגיע עם כל המספרים – עם סכום הכסף שחסכת, עלות הדירה, גובה המשכורת הנוכחי והצפוי, ואם יש עוד פרטים אז להביא גם אותם (עלות שיפוץ לדירה אותה אתה רוכש וכד'). יועץ המשכנתאות יחשב את כל הנתונים ויכניס את העלויות השונות בעת לקיחת המשכנתא כמו פתיחת תיק משכנתא, עמלות שונות ועוד. בסופו של דבר יתקבל הסכום הרצוי לך ללקיחת משכנתא.


יועץ משכנתא – יתרונות

יועץ משכנתא בודק עם מספר בנקים וגופים חוץ בנקאיים כמו משכנתא און ליין את אפשרויות המשכנתא שלך, הוא בודק היכן נמצא המסלול שיתאים לך ביותר גם מבחינת גובה ההחזר וגם מבחינת עלות המשכנתא.
לאחר שאת התפקיד הקשה של המיקוח יעשה היועץ תפגש אותו שוב ותבחר את המסלול של המשכנתא שלך.


יועץ משכנתא מומלץ 

יועץ משכנתא הוא תפקיד חדש יחסית, תמיד היו בנקים יועצי משכנתאות. אך יועץ משכנתא פרטי הוא תחום שהפך נפוץ מאוד בשנים האחרונות. כדאי שתהיה בטוח שאתה פונה אל יועץ משכנתא מומלץ. את ההמלצות תבקש מחברים או קרובים ובמידה ואינך יודע, תוכל להיכנס לפורומים השונים בנושא משכנתא ולחפש יועץ משכנתא מומלץ. שם תוכל לקרוא על יועצים מומלצים מניסיונם של אנשים שכבר לקחו משכנתאות בעזרתם יועצים.
בפנייה אל יועץ משכנתאות מומלץ תוכל להיות רגוע ולדעת שאתה בידיים טובות, בדרך לקניית דירה עם המשכנתא האופטימלית.

>> לחץ כאן, מלא את הפרטים שלך ונחזור אליך בהקדם!

שירותים

צור קשר

  1.  

-
לקבלת ייעוץ חינם
צור קשר עכשיו