בדיקת משכנתא

  • תשלומי המשכנתא מכבידים עליך?
  • חושב שמחזור המשכנתא יכול להקל?
  • יכולת ההחזר שלך השתנתה באופן משמעותי?

אנו נבצע עבורך בדיקת משכנתא כך שתוודא שהתנאים עדין אופטימאליים. נבדוק כיצד ניתן לגרום לך לשלם פחות. יכול להיות שמה שהתאים בזמנו כבר מזמן אינו מתאים... שווה לבדוק!
בדיקת משכנתא יכולה לחסוך לך הרבה כסף


>> לחץ כאן למידע נוסף אודות יועץ משכנתא
>> לחץ כאן למידע נוסף אודות משכנתא בריבית קבועה


רכשת דירה, לקחת משכנתא בתנאים טובים ואתה מרוצה. מדי חודש אתה משלם את החזרי משכנתא ולא חושב על כך שאולי כעת אתה יכול לשלם פחות. הגיע הזמן שתבדוק את הנושא. מדי שנה הריבית במשק משתנה, מטבע החוץ משתנה, מדד המחירים משתנה, אז למה שהחזרי המשכנתא שלך לא ישתנו? כדאי לבצע בדיקת משכנתא מדי מספר שנים במטרה לבדוק האם מחזור המשכנתא יכול להוריד את סכום ההחזר שלך.


תוך כמה זמן עושים בדיקת משכנתא?

בדרך כלל כדאי לבצע בדיקת משכנתא כל כמה שנים או לחלופין אם יכולת ההחזר שלך השתנתה. לדוגמא אם כאשר לקחת את המשכנתא הייתם זוג צעיר בעל יכולת החזר מסויימת וכעת נולדו לכם תאומים, שינוי זה בחיי המשפחה דורש ממך הוצאות רבות ויכולת ההחזר שלך קטנה. בדיקת המשכנתא ומחזורה יכולה להקל עליך ואולי להקטין את סכום ההחזר. ולהפך, אם בעת לקיחת המשכנתא המשכורות שלכם היו נמוכות מהיום וכיום אתם יכולים לעמוד בהחזר גבוה יותר ניתן למחזר את המשכנתא ולהחזיר סכום גבוה יותר מדי חודש ובכך לחסוך אלפי שקלים.

למה כדאי לבצע בדיקת משכנתא?

מעבר לסיבות שציינתי קודם הכוללים את השינויים בשוק כמו שיעור הריבית, המדד ועוד, בדיקת המשכנתא יכולה לחסוך לך כסף. שינוי מסלול משכנתא עם ריבית משתנה מתאים לתקופה בה הריבית במשק נמוכה, אך כאשר הריבית עולה, ניתן לשנות את המסלול ולחסוך. בדיקת משכנתא לעיתים מאתרת טעויות בגבייה של הבנק למשכנתאות. כולנו בני אדם ולעיתים יש טעויות גם בתחום המשכנתא, טעות במקרה זה יכולה לעלות לעיתים אלפי שקלים. לכן, חשוב לבדוק את המשכנתא מדי כמה שנים גם מהסיבה הזו.

אז למה אתה מעוניין לקחת משכנתא? איזה סוג משכנתא אתה צריך?

  • משכנתא בריבית קבועה
  • משכנתא בריבית משתנה
  • משכנתא הפוכה
  • משכנתא חוץ בנקאית


תנאי בדיקת ומחזור משכנתא

ברוב המקרים מומלץ לבדוק משכנתא כאשר היתרה היא מעל 200,000 ₪, כאשר המשכנתא צמודה לריבית הגבוהה מ5%, משכנתא שהתקופה שנותרה לה היא מעל חמש שנים ומשכנתא שצמודה לדולר (בזמן שהדולר היה מעל 4 ₪). לאחר בדיקת המשכנתא ניתן להחליט האם כדאי לבצע מחזור משכנתא, לרוב מחזור יבוצע כאשר החיסכון יתבטא ב 30,000 ₪ ומעלה.

>> צור עמנו קשר עכשיו לפרטים נוספים!

שירותים

צור קשר

  1.  

-
לקבלת ייעוץ חינם
צור קשר עכשיו